logo

Noteikumi īsumā:

  • Spēle sastāv no 30 jautājumiem, tie tiks uzdoti jauktā kārtībā. Eglīte būs iedegta pilnībā tad, kad būsi pareizi atbildējis uz 10 jautājumiem.

  • Ja 30 jautājumu laikā Tev neizdosies iedegt eglīti, tad nebēdā! Tev būs iespēja mēģināt vēlreiz.

  • Reģistrē savu rezultātu. Arī tad, ja neesi pirmās vietas ieguvējs, jo Ventspils Digitālais centrs starp visiem dalībniekiem izlozēs 3 balvas un noteiks veiklāko spēlētāju, kas iedzedzis eglīti visātrāk! Galvenā balva - atpūta "Daba laba" 300 EUR vērtībā. Uzvarētājus noteiksim 2021. gada 4. janvārī.

Citi noteikumi:

“Iedegt egli” ir Ventspils Digitālā centra apsveikums saviem draugiem, partneriem un klientiem gada nogales svētkos. Šoreiz draugus vēlējāmies iepriecināt netradicionālā veidā, iesaistot digitālā izaicinājumā ar šķipsniņu azarta. Spēlē Tev būs iespēja pārbaudīt zināšanas par Ziemassvētkiem plašā tēmas skatījumā. Papildus daļai jautājumu būs iespēja iepazīties ar skaidrojumu vai interesantiem faktiem.

  • Spēles gaitā tiks uzņemts laiks un noteikts, cik ilgā laikā Tev izdosies iedegt eglīti. Par katru pareizu atbildi iedegsies viena lampiņa, līdz eglīte būs pilnībā izrotāta ar 10 lampiņām.
  • Laika atskaite Tev var būt tikai informācijai, taču, ja vēlēsies reģistrēties arī balvu izlozei, tad tiks ņemts vērā, cik ilgā laikā uzdevumu veici.
  • Reģistrējoties lūgsim norādīt savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, lai uzvaras gadījumā varam ar Tevi sazināties.
  • Tavus personas datus izmantosim tikai spēles mērķim un citiem neizpaudīsim.
  • Spēli vari spēlēt neierobežotu skaitu reižu.
  • Būsim priecīgi, ja dalīsies ar mūsu spēli sociālajos tīklos, lai šis spēles azarts skartu pēc iespējas plašāku draugu loku!

GALVENĀ BALVA! Iespēja 300 EUR vērtībā viesoties “Daba laba” atpūtas kompleksā Ances pagastā, kur apdzīvotība uz 1 km2 ir vismazākā Latvijā. Visapkārt ir plaši meži ar lielu dzīvnieku blīvumu, tīrām upēm un skaistiem meža ezeriem. Viņi ar prieku Tev to parādīs! “Daba laba” Tev būs iespēja izšaut ar loku, izbraukt ar laivu, doties Safari braucienā, nakšņot namiņā vai baudīt īpašu atmosfēru kafejnīcā mežā. Tas viss pēc Tavas izvēles 300 EUR vērtībā. “Daba laba” meklē Facebook (@dabalabaliving) vai www.dabalaba.lv.

Ventspils Digitālā centra mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes.